Pranie Tapicerki

//

Jesteśmy Perfect Car dbamy o Wasze samochody,
Tapicerka samochodowa jest cześcią pojazdu, która zaraz po karoserii najbardziej podatna na zabrudzenia. Fotele, kanapa, wykładzina to części pojazdu z których korzystamy najczęściej, mimowolnie aby podróżować siadamy na fotelach i tym samym je eksploatujemy, dodatkowo jeżeli posiadamy dzieci, proces eksploatacji tapicerki jest jeszcze bardziej wzmożony, ciągłe pocieranie, kurz okruchy jedzenia, czy też błoto i inne elementy które padają na tapicerkę naszego samochodu zostają trwale wtarte i tym samym tapicerka naszego samochodu zostaje zabrudzona, w ciągu kilkuletniego eksploatowania pojazdu fotele potrafią niejednokrotnie zmienić znacznie swój kolor, odcień lub całkowicie estetykę wizualną.
Usługa prania tapicerki samochodowej Oferujemy usługę prania tapicerki samochodowej polegającą na chemicznym i mechanicznym usuwaniu plam i zabrudzeń z tapicerki samochodowej, która to potrafi niejednokrotnie przywrócić wygląd tapicerki do stanu niemalże salonowego. Właściwe zastosowanie odpowiedniej chemii powoduje wytrącenie się brudu z materiału, nawet plamy które są już na tapicerce naszego samochodu wiele lat, jesteśmy w stanie usunąć w procesie odseparowania zabrudzenia od materiału. Kolejnym elementem oczyszczania tapicerki samochodowej, jest pranie ekstrakcyjne tapicerki samochodowej, polega ono na mechanicznym wypłukiwaniu materiału z wykorzystaniem innego rodzaju chemii a tym samym wydobycie już odseparowanego brudu z naszej tapicerki samochodowej. Odpowiednie pranie zakończone jest oczywiście płukaniem tapicerki samochodowej, które ma na celu wydobycie chemii z foteli. W celu uniknięcia dalszych zabrudzeń fotele są poddawane procesowi impregnacji, zapobiegającemu dalszemu zabrudzaniu się tapicerki samochodowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, w których mogą Państwo sami ocenić jakość wykonywanych przez nas prac związanych z praniem tapicerki samochodowej.

perfect car sieradz bez problemu poradzi sobie z praniem tapicerki nawet mocno zabrudzonych samochodów usunięcie sierści po Twoim pupilu to dla Nas żaden problem Perfect Car Pranie ekstrakcyjne mocno zabrudzonego samochodu w perfect car sieradz bus brudny pranie ekstrkacyjne w sieradzu

Powrót

Szkolna 1, Sieradz

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00 - 17:00

Napisz do mnie

//

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na adres biuro@perfectcar-sieradz.pl
lub zadzwoń do Nas 509222210