Zabezpieczenie Lakieru

//

Jesteśmy Perfect Car dbamy o Wasze samochody,

Powłoka ceramiczna stanowi dodatkową warstwę ochronną dla karoserii. To komponenty, które wnikają głęboko w strukturę lakieru i trwale się z nią wiążą. Tworzą na powierzchni gładką warstwę ochronną możliwą do usunięcia tylko w sposób mechaniczny.
Powłokami ceramicznymi możemy zabezpieczyć praktycznie każdy element Twojego pojazdu.

Najlepiej jeszcze przed wyjazdem z salonu samochodowego lub zaraz po. Zabezpieczenie samochodu używanego jest również możliwe i zalecane. W tym przypadku konieczne jednak będzie przygotowanie lakieru do aplikacji powłoki ceramicznej, co wiąże się z większym nakładem czasowym i finansowym.

Powłoki ceramiczne jakimi możemy pokryć Twój samochód w Perfect Car Sieradz to jedne z najlepszych na rynku powłok ochronnych. Po utwardzeniu tworzą na karoserii warstwę szkła, ochraniając ją przed blaknięciem i przywieraniem brudu, a do pewnego stopnia także przed zarysowaniem. Dodatkowo, dodają karoserii blasku i sprawiają, że jest gładsza, a jej kolor – wyraźniejszy.
Ich trwałość wynosi od 6 miesięcy do 5 lat
W zależności od wybranego wariantu

powłoka ceramiczna, kwarcowa, gyeon, fx protect perfect car sieradz detailing powłoka ceramiczna, kwarcowa, gyeon, fx protect perfect car sieradz detailing

Powrót

Szkolna 1, Sieradz

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00 - 17:00

Napisz do mnie

//

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na adres biuro@perfectcar-sieradz.pl
lub zadzwoń do Nas 509222210