Korekta Lakieru

//

Jesteśmy Perfect Car dbamy o Wasze samochody,

Kolejna rysa na lakierze?
Brak blasku, a może w słońcu widzisz tysiące rys na swoim samochodzie? Na szczęście trafiłeś do Perfect Car Kosmetyka Samochodowa Detailing w Sieradzu.
Tak tak, oferujemy profesjonalne polerowanie lakieru oraz inne usługi związane z renowacją powłoki lakierniczej.

Usuwanie rys z lakieru Renowacja/polerowanie lakieru to trudne i czasochłonne zajęcie, wymaga wiedzy doświadczenia i zastosowania indywidualnego podejścia.
W Perfect Car oferujemy szeroki wachlarz usług renowacji lakieru.
Korekta lakieru w firmie Perfect Car Sieradz lakier wypolerowany Odświeżenie lakieru dwu etapowa korekta w Perfect Car Sieradz

Podstawowym i najprostrzym zabiegiem jest jednoetapowe odświeżenie/polerowanie lakieru wraz z aplikacją wosku twardego. Metoda ta pozwala na uzyskanie fantastycznego połysku, jednak bez gwarancji pozbycia się głębszych zarysowań.


Maszynowe dwu- i trzyetapowe polerowanie lakieru wraz z aplikacją powłoki ceramicznej pozwala na usunięcie dużo większej ilości rys i zamatowień. To bardzo popularna usługa, która wyróżnia się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Nawet kilkunastoletni, bardzo zniszczony lakier po zabiegu będzie wyglądać prawie jak nowy.


Pakiet pełnej korekty lakieru wraz z aplikacją powłoki ceramicznej jest usługą dla najbardziej wymagających klientów oraz właścicieli samochód z mocno zniszczoną karoserią. Gwarantujemy doprowadzenie lakieru do stanu idealnego. Efekt jest zachwycający, lakier nabiera pięknego koloru i blasku, wielu właścicieli twierdzi, że samochód wygląda lepiej, niż po opuszczeniu salonu.


Zadzwoń lub napisz do Nas, dobierzemy idealny pakiet dla Ciebie

Czy usuwanie rys z lakieru jest bezpieczne?


Oczywiście że tak, ale tylko i wyłącznie, że pracę wykonaje profesjonalna firma. Niestety, do naszej firmy w Sieradzu trafia wielu właścicieli, którzy próbowali sami przeprowadzić polerowanie lakieru samochodowego. Efekt praktycznie zawsze jest tragiczny i niejednokrotnie, elementy wymagają powtórnego lakierowania Nieodpowiednie pasty polerskie, źle dobrane maszyny, brak dbałości i odpowiedniego przygotowania do pracy to przepis na uszkodznie powłoki lakierniczej. Nie ma sensu ryzykować, że przez takie zabiegi cena renowacji lakieru będzie znacznie wyższa.
Perfect Car Kosmetyka Samochodowa Sieradz specjalizuje się w profesjonalnej renowacji lakieru samochodowego. Działamy na terenie Sieradza, jednak zapraszamy klientów także z okolicznych miejscowości, jak i z całej Polski. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług.

Powrót

Szkolna 1, Sieradz

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00 - 17:00

Napisz do mnie

//

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na adres biuro@perfectcar-sieradz.pl
lub zadzwoń do Nas 509222210